motoger

Resor tylny lewy Subaru Impreza II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II

Sprzedawcy części do Subaru Impreza:

części używane poznań
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
moto2
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
części moto2
auto części zamienne
moto2.pl
giełda części
auto części gliwice
auto części
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto części poznań
części używane amerykańskie
auto części warszawa
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
gielda czesci
giełda części samochodowych

Cena Resor tylny lewy Subaru Impreza Cena

Ogłoszenia części samochodowych Subaru Impreza znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Resor tylny lewy. Tanie części samochodowe wg działu Zawieszenie. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-20 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Resor tylny lewy do Subaru Impreza II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Resor tylny lewy Subaru Impreza II 1.5 2002 van (minibus). Tanio Resor tylny lewy Subaru Impreza II 1.5 2002 van (minibus). Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2001. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie van (minibus) i to auto wyprodukowano przez producenta Subaru. Ten model Impreza wyprodukowany został w wersjach I, II, II FL, II FL II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym resor tylny lewy . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Subaru Impreza wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Subaru Impreza. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W komisie samochodowym mówili że Subaru Impreza to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Impreza bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Subaru Impreza. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić resor tylny lewy do Impreza. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich resor tylny lewy. Kupione resor tylny lewy było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. motoger.pl znalazł dla mnie resor tylny lewy poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Subaru Impreza. Kurde będę musiał znaleźć część resor tylny lewy. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Subaru Impreza. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  resor tylny lewy w Subaru Impreza. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć resor tylny lewy do Subaru Impreza. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić resor tylny lewy. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. resor tylny lewy. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Subaru Impreza na części.  


KONTAKT

tanio Resor tylny lewy Subaru Impreza II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Resor tylny lewy Subaru Impreza II Resor tylny lewy Subaru Impreza II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl